B6 CA Full HD
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

B6 CA Full HD

uClan B6 CA Full HD - CA версiя найпопулярнішого супутникового тюнера з 2017 року з картоприймачем

Супутниковий ресивер uClan B6 CA Full HD (стара назва U2C B6 Full HD) - це найпопулярніший супутниковий тюнер починаючи з 2017 року.

Крім низької ціни устрій характеризує хорошу якість зображення як на SD, так і на HD каналах а також висока чутливість приймального тракту вхідного тюнера.

Необхідно відзначити, що приймач можна використовувати як IPTV / OTT приставку, посилання на плейлисти і самі плейлисти можна завантажувати з USB носія, в .m3u форматі.

Супутниковий приймач uClan B6 Full HD виконаний на популярному чіпсеті GX6605S, працює під управлінням фірмового пропрієтарного програмного забезпечення.

Розробники програмного забезпечення реалізували в даній моделі нижчого цінового рівня безліч нетипових даному рівню приймачів функцій, головне: більшість з них було реалізовано першими на ринку.

Саме тому безліч любителів-експериментаторів в перебігу декількох років намагаються комбінувати шматки коду, використовуючи ПО uClan B6 Full HD як базу для створення своїх кустарних "прошивочок".

З типових функцій, тут присутнє підтримка найпопулярніших типів USB-Wi-Fi адаптерів (чіпсети 5370/7601), USB-LAN адептерiв, підтримка USB-3G модемів і Dolby Digital AC3.

Список типів підтримуваних USB-LAN адаптерів: 88772B, SR9800, SR9700, RD9700, RTL8152B, RTL8153

Мультистрой потоки скануються і працюють без проблем.

Незважаючи на компактні габарити тюнера розробникам вдалося уникнути перегріву пристрою. Також виробник передбачив «приховану» інсталяцію ресивера, для цього є відповідне кріплення в комплекті поставки і виносної ІК-приймач.

Також відзначимо коректну роботу приставки з «мотором», що, безсумнівно, порадує ентузіастів супутникового ТБ. Користуватися ресивером не складе труднощів навіть новачкам - запорукою цього виступає зручне меню з підтримкою української та російської мов. Шанувальників марки uClan (U2C) порадує зручний пульт дистанційного керування, в звичному вже для U2C стилі, що цікаво: пульти моделей лінійок B6 і Denys сумісні і працюють відмінно.

Прогресивні мультимедійні можливості підтримують відтворення відео з зовнішніх USB накопичувачів, роликів з YouTube з якістю до 1080р, відтворення мережевих IPTV потоків, кінотеатрів і IPTV.

Процесор
NationalChip GX6605S
Роздільна здатність відеовиходу
Full HD
LAN Ethernet RJ45
Без LAN
WiFi (вбудований)
Підтримка USB-WiFi
Антенний вхід
Один DVBS/S2 вхід (супутниковий)
USB порти
2x USB2.0 порти
Дисплей
Без дисплея
CA картрідер
Є CA картрідер
Формати відеосжатія
H.264
Підтримка форматів звуку
DD AC3