B6 METAL CA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

B6 METAL CA

B6 METAL CA популярний супутниковий приймач в металевому корпусі з картрідером

Супутниковий ресивер B6 METAL CA - популярний приймач в металевому корпусі.

Крім низької ціни устрій характеризує відмінну якість зображення на SD і HD каналах і також хороша чутливість приймального тракту вхідного тюнера.

uClan B6 METAL CA

Необхідно відзначити: даний продукт можна використовувати як IPTV / OTT приставку, посилання на плейлисти і самі плейлисти можна завантажувати в пам'ять приймача з USB носія в .m3u форматі.

Супутниковий приймач B6 METAL виконаний на популярному процесорі GX6605S, працює під управлінням фірмового програмного забезпечення uClan.

Картрiдер, металевий корпус, передня панель з LED дисплеєм і кнопками управління, 2 порти USB2.0, вбудований блок живлення, в деяких партіях наявність RF виходу - основні риси даної моделі.

Розробники програмного забезпечення uClan реалізували в даній моделі нижчого цінового рівня безліч нетипових даному рівню приймачів функцій, а головне: більшість з функцій було реалізовано вперше на ринку, потім їх неодноразово повторили інші виробники. Саме тому безліч "любителів-експериментаторів" в перебігу декількох років намагаються комбінувати шматки коду, використовуючи ПО uClan B6 Full HD як базу для створення своїх кустарних "прошивок".

З типових функцій, тут є підтримка найпопулярніших типів USB-WiFi адаптерів (чіпи 5370/7601), підтримка USB-3G модемів, USB-LAN адаптерів і звук DD AC3. Також, потоки MULTISTREAM скануються і працюють без проблем.

Список типів підтримуваних USB-LAN адаптерів: 88772B, SR9800, SR9700, RD9700, RTL8152B, RTL8153

Також відзначимо безпроблемну роботу приставки з мотопріводом, що порадує ентузіастів супутникового ТБ. Користуватися ресивером не складе труднощів навіть новачкам - запорукою цього виступає мультимовне зручне меню. У комплекті мініатюрний і зручний пульт дистанційного керування, що цікаво: пульти моделей лінійок B6 і Denys сумісні і працюють відмінно.

Прогресивні мультимедійні можливості підтримують відтворення відео з зовнішніх USB накопичувачів, роликів з YouTube, відтворення мережевих IPTV потоків, кінотеатрів, IPTV і інше...

Процесор
NationalChip GX6605S
Роздільна здатність відеовиходу
Full HD
LAN Ethernet RJ45
Без LAN
WiFi (вбудований)
Підтримка USB-WiFi
Антенний вхід
Один DVBS/S2 вхід (супутниковий)
USB порти
2x USB2.0 порти
Дисплей
З LED дисплеєм
CA картрідер
Є CA картрідер
Формати відеосжатія
H.264
Підтримка форматів звуку
DD AC3
RAM пам'ять
1Gbyte
FLASH пам'ять
8Mb