B6 Full HD
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

B6 Full HD

uClan B6 Full HD - найпопулярніший супутниковий приймач на процесорі GX6605S починаючи з 2017 року

Супутниковий приймач B6 Full HD (стара назва U2C B6 Full HD) - найпопулярніша і масова модель на ринку починаючи з 2017 року.

Крім низької ціни устрій характеризує хорошу якість зображення як на SD, так і на HD каналах а також висока чутливість приймального тракту вхідного тюнера.

Необхідно відзначити: даний продукт можна використовувати як IPTV / OTT приставку, посилання на плейлисти і самі плейлисти можна завантажувати в пам'ять приймача з USB носія в .m3u форматі.

Супутниковий приймач B6 Full HD виконаний на популярному процесорі GX6605S, працює під управлінням фірмового програмного забезпечення.

Розробники програмного забезпечення uClan реалізували в даній моделі нижчого цінового рівня безліч нетипових даному рівню приймачів функцій, а головне: більшість з функцій було реалізовано вперше на ринку, потім їх неодноразово повторили інші виробники. Саме тому безліч любителів-експериментаторів в перебігу декількох років намагаються комбінувати шматки коду, використовуючи ПО uClan B6 Full HD як базу для створення своїх кустарних "прошивок".

З типових функцій, тут є підтримка найпопулярніших типів USB-WiFi адаптерів (чіпи 5370/7601), підтримка USB-3G модемів, USB-LAN адаптерів і звук DD AC3. Також, потоки MULTISTREAM скануються і працюють без проблем.

Список типів підтримуваних USB-LAN адаптерів: 88772B, SR9800, SR9700, RD9700, RTL8152B, RTL8153

Незважаючи на компактні габарити тюнера розробникам вдалося уникнути перегріву пристрою. Також виробник передбачив «приховану» установку ресивера, для цього є відповідне кріплення в комплекті поставки і виносної ІК-приймач.

Також відзначимо безпроблемну роботу приставки з мотопріводом, що порадує ентузіастів супутникового ТБ. Користуватися ресивером не складе труднощів навіть новачкам - запорукою цього виступає мультимовне зручне меню. У комплекті мініатюрний і зручний пульт дистанційного керування, що цікаво: пульти моделей лінійок B6 і Denys сумісні і працюють відмінно.

Прогресивні мультимедійні можливості підтримують відтворення відео з зовнішніх USB накопичувачів, роликів з YouTube, відтворення мережевих IPTV потоків, кінотеатрів, IPTV і інше ...

Процесор
NationalChip GX6605S
Роздільна здатність відеовиходу
Full HD
LAN Ethernet RJ45
Без LAN
WiFi (вбудований)
Підтримка USB-WiFi
Антенний вхід
Один DVBS/S2 вхід (супутниковий)
USB порти
2x USB2.0 порти
Дисплей
Без дисплея
CA картрідер
Без CA картридера
Формати відеосжатія
H.264
Підтримка форматів звуку
DD AC3

uClan B6 Full HD

Інструкція користувача для супутникового приставки

Завантаження (332.41k)