B6 Full HD
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

B6 Full HD

uClan B6 Full HD - найпопулярніший супутниковий тюнер на 6650S з 2017 року

Супутниковий ресивер uClan B6 Full HD (стара назва U2C B6 Full HD) - це найпопулярніший супутниковий тюнер починаючи з 2017 року.

Крім низької ціни устрій характеризує хорошу якість зображення як на SD, так і на HD каналах а також висока чутливість приймального тракту вхідного тюнера.

Необхідно відзначити, що приймач можна використовувати як IPTV / OTT приставку, посилання на плейлисти і самі плейлисти можна завантажувати з USB носія, в .m3u форматі.

Супутниковий приймач uClan B6 Full HD виконаний на популярному чіпсеті GX6605S, працює під управлінням фірмового пропрієтарного програмного забезпечення.

Розробники програмного забезпечення реалізували в даній моделі нижчого цінового рівня безліч нетипових даному рівню приймачів функцій, головне: більшість з них було реалізовано першими на ринку.

Саме тому безліч любителів-експериментаторів в перебігу декількох років намагаються комбінувати шматки коду, використовуючи ПО uClan B6 Full HD як базу для створення своїх кустарних "прошивочок".

З типових функцій, тут присутнє підтримка найпопулярніших типів USB-Wi-Fi адаптерів (чіпсети 5370/7601), USB-LAN адептерiв, підтримка USB-3G модемів і Dolby Digital AC3.

Список типів підтримуваних USB-LAN адаптерів: 88772B, SR9800, SR9700, RD9700, RTL8152B, RTL8153

Мультистрой потоки скануються і працюють без проблем.

Незважаючи на компактні габарити тюнера розробникам вдалося уникнути перегріву пристрою. Також виробник передбачив «приховану» інсталяцію ресивера, для цього є відповідне кріплення в комплекті поставки і виносної ІК-приймач.

Також відзначимо коректну роботу приставки з «мотором», що, безсумнівно, порадує ентузіастів супутникового ТБ. Користуватися ресивером не складе труднощів навіть новачкам - запорукою цього виступає зручне меню з підтримкою української та російської мов. Шанувальників марки uClan (U2C) порадує зручний пульт дистанційного керування, в звичному вже для U2C стилі, що цікаво: пульти моделей лінійок B6 і Denys сумісні і працюють відмінно.

Прогресивні мультимедійні можливості підтримують відтворення відео з зовнішніх USB накопичувачів, роликів з YouTube з якістю до 1080р, відтворення мережевих IPTV потоків, кінотеатрів і IPTV.

Процесор
NationalChip GX6605S
Роздільна здатність відеовиходу
Full HD
LAN Ethernet RJ45
Без LAN
WiFi (вбудований)
Підтримка USB-WiFi
Антенний вхід
Один DVBS/S2 вхід (супутниковий)
USB порти
2x USB2.0 порти
Дисплей
Без дисплея
CA картрідер
Без CA картридера
Формати відеосжатія
H.264
Підтримка Dolby
Dolby Digital AC3

uClan B6 Full HD

Інструкція користувача для супутникового приставки

Завантаження (332.41k)