Denys 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Denys 2

Новий супутниковий приймач Denys 2 з автоматичним пошуком MULTISTREAM / T2MI, порталами, IPTV і кінотеатрами

Опис

Denys 2 / Denys 2.2 побудовані на базі популярної лінійки Denys H.265, з використанням оновленого швидкого двоядерного процесора ARM A7 GX6613, головними перевагами якого будуть: серйозно збільшена загальна продуктивність системи, ще більша адаптованість системи для роботи з мережевими потоками, підтримка режиму FULLHD H.265 10біт, (попередня лінійка Denys H.265 підтримувала тільки FULLHD H.265 8bit...) Також, плата нової лінійки Denys 2 / Denys 2.2 розроблена з урахуванням досвіду попередніх моделей і має кращу енергоефективність. Оновлений пульт дистанційного керування зі зручним розташуванням програмованих ТБ кнопок і кнопок швидкого доступу до мережевих функцій.

 

Основні можливості приставок модельної лінії Denys 2:

Супутникові, гібридні приставки Denys 2 відрізняються безліччю зручних функцій на рівні сучасних технологій, доданих в лінійку за широкої участі користувачів і з урахуванням їх користувацького досвіду User Experience (UX) зібраного від попередніх моделей компанії uClan.

Зручний універсальний IPTV плеєр з EPG для роботи з посиланнями .m3u8 та плейлистами .m3u

Робота з middleware порталами Stalker, Ministra, Xtream та інше.

Відтворення контенту в домашній мережі а також за допомогою DLNA.

Зручні портали з безліччю контенту.

Управління безліччю налаштувань за допомогою WEB Interface.

Підтримка CAS систем з управлінням через WEB Interface.

Ексклюзивно розроблений лаунчер з "динамічним меню" для додавання користувачем, вибору і редагування безлічі аналогічних програм (слотів). Таким чином користувач може розмістити в приставці безліч плейлистів і / або порталів, не обмежуючись 2-4 слотами як в приставках-аналогах.

Зручний універсальний пульт оснащений програмованими кнопками для управління гучністю і входами ТВ. Для користувача реалізовані чотири кнопки швидкого доступу до лідируючих функцій, наприклад плеєр плейлиста, порталу або входу в YouTube, і т.д.

Технічні подробиці системи:

Процесор GX6613H2 це високопродуктивний мультістандартний HD-декодер для телевізійних приставок DTV. Він включає в себе 32-бітний двоядерний процесор ARM A7, RAM пам'ять, демодулятор DVB-S / DVB-S2, мультістандартний відеодекодер з підтримкою MPEG2, MPEG4, AVS, AVS plus, H.264, H.265 10 біт при 60 кадрах в секунду. Багатостандартний аудіодекодер, деинтерлейсер і постпроцесор відео, повнокольорове екранне меню і прискорювач 2D-графіки, ТВ-кодер, відео ЦАП, аудіо ЦАП, передавач HDMI, хост-контролер USB і т. д. Це гарантує потужну функціональність, відмінну продуктивність і низьку вартість системи. Демодулятор каналу розроблений для DVB-S і DVB-S2, складається з подвійного АЦП I і Q, демодулятора QPSK / 8PSK / 16APSK / 32APSK, LDPC FEC і т.д. Режим швидкого пошуку для сліпого захоплення каналу / швидкості передачі символів або / і кодової швидкості, який реалізує високошвидкісний пошук програми у всьому діапазоні без будь-якої інформації про канал.

32-бітний двоядерний процесор ARM A7 з високою продуктивністю пропонує потужні можливості програмного процесу, який підтримує безліч складних додатків. Опрацьована операційна система і бібліотеки API значно скорочують час розробки.

Мультістандартний відеодекодер підтримує декодування відео FULLHD: MPEG2 / 4, H.264, H.265 (10 біт) при 60 кадрах в секунду, AVS, AVS plus і JPEG / MJPEG HD. Запатентований блок обробки відео забезпечує відмінний ефект дєїнтерлейсинга і масштабування.

Аудіодекодери на базі процесора підтримує декодування MPEGI / II, MP3, Dolby Digital*, Dolby Digital Plus*, MPEG4 AAC, HE-AAC і DRA.

Кодер PAL / NTSC, 1-канальний відео ЦАП і вбудований передавач HDMI1.4 можуть бути налаштовані для безлічі режимів виведення відео HD і SD. Підтримується одночасний режим виведення HD і SD.

Екранне меню з True Color і прискорювач 2D-графіки забезпечують ефекти барвистого меню.

 

Детально про процесор:

Режим високошвидкісного пошуку "сліпого" каналів / швидкості передачі символів і / або кодової швидкості. Високопродуктивний 32-розрядний подвійний процесор ARM A7 об'єднує 32-бітний кеш інструкцій і 32-кілобайтний кеш даних, 256-кілобайтний кеш другого рівня L2 з движком NEON. Загальна продуктивність 3000DMIPS. Підтримується налагодження JTAG і TEE. Вбудована система безпеки. 128 PID-фільтрів, кожний з яких може максимально використовувати 128 окремих каналів фільтрації даних, максимальна глибина фільтрації кожного каналу становить 16 байт. Багатостандартних відеодекодер з JPEG / MJPEG, MPEG2, AVS, AVS plus, MPEG4, H.264, H.265 (10 біт) при 60 кадрах в секунду! Розширене декодування відео HD або SD. Захист від помилок і маскування.

Аудіодекодери підтримує MPEGI / II, MP3, Dolby Digital, опціонально, Dolby Digital Plus, декодування MPEG4 AAC, HE-AAC і DRA, і інше.

Екранне меню з True color і прискорювач 2D-графіки, анти-flicker фільтр.

Високопродуктивний деинтерлейсер і масштабатором відео c підтримкою прогресивного виведення. Всі стандарти аналогового телебачення PAL і NTSC. Інтегрований 1-канальний відео ЦАП, з режимом виведення CVBS CGMS.

Підтримка DCS і Rovi HDMI версії 1.4, HDCP версії 1.4 і DVI передавач, сумісний з версією 1.0.

Вбудований інтегрований 2-канальний аудіо ЦАП, з відношенням сигнал / шум більше 90 дБ.

2 Хост-контролера USB 2.0, вбудований PHY з підтримкою високошвидкісних і повношвидкісних пристроїв для PVR.

Інтегрований 100M Ethernet MAC і PHY контролер.

Вбудована або зовнішня 16-бітна пам'ять DDR3 SDRAM.

1 паралельний або послідовний TS.

Підтримується умовний доступ і широкомовна передача даних.

Підтримуються різні розширені функції безпеки CAS.

Підтримка CAS без смарт-карти.

 

Характеристики:

Операційна система MiniLinux (Denys_OS)

Доступ по WebIF і FTP

Карт рідер

Запис та таймшифт*

Мережа 100Mbit LAN Ethernet

Підтримка WiFi / 3GB модемів через USB порти

Підтримка DLNA відтворення

Підтримка Unicable і FastScan

Підтримка DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 і USALS

EPG - Електронний програмний гід (DVB / Internet)

Високоякісний інтерфейс користувача

4 програмованих кнопки на пульті ДУ

Підтримка субтитрів і телетексту

Споживання 0.5W в режимі STBY

 

Оснащення:

4-цифровий 7-сегментний дисплей

LED індикатор (червоний / зелений)

ІЧ сенсор

Вхід супутникового LNB

Підключення мережі 10/100Mbps

HDMI вихід

Digital цифровий аудіо вихід SPDIF

Аудіо Відео миниджек на RCA

Підключення зовнішнього LED / ІЧ сенсора

2 USB 2.0 порти

Живлення 12V постійного струму

Мініджек для підключення RS232

 

Поставка:

Супутниковий приймач Denys 2 з 12вольт адаптером живлення

ІК пульт дистанційного керування

2 x батареї AAA

Інструкція користувача

Зовнішній приймач ІК сигналів

HDMI кабель

 *опціонально

Характеристики
Процесор
NationalChip GX6613H2
Роздільна здатність відеовиходу
Full HD
LAN Ethernet RJ45
100Mb/s
WiFi (вбудований)
Підтримка USB-WiFi
Антенний вхід
Один DVBS/S2 вхід (супутниковий)
USB порти
2x USB2.0 порти
Дисплей
З LED дисплеєм
CA картрідер
Є CA картрідер
Підтримка форматів звуку
DD (AC3) / DD+
Вкладення
Можливо вам також сподобається